Top Ad unit 728 × 90

Son Haberler

tatil mi

12-13 Ocak 2017 Edirne'de Okullar Tatil mi? Edirne İlçeleri tatil mi - Yarın Tatil mi?

REKLAM ALANI2
12-13 Ocak 2017 (Perşembe-Cuma) - yarın Edirne'de Okullar Tatil mi?

Kar yağışı bir çok il de eğitime ara verdirdi. Türkiye'nin bir çok ilin de valilikler okulları tatil etti. 12.01.2017 - 13.01.2017 Edirne'de okullar tatil mi sorusunun yanıtı haberimizin devamında yer alıyor.

Edirne valiliği açıklama yaptığı anda sitemizden takip edebilirsiniz.

Öğrenciler Sömestr tatiline girmeden önce kar tatili istiyor. Meteoroloji bilgilerine göre hafta sonuna kadar birçok il de tipi olacak. Edirne'de kar haberleri...12.01.2017 Edirne'de Okullar Tatil mi?

Henüz bir açıklama yapıldı. Takipte KALIN

13.01.2017 Edirne'de Okullar Tatil mi?

Henüz bir açıklama yapıldı. Takipte KALIN

okullar tatil mi?, yarın okullar tatil mi?, 11 ocak okullar tatil mi, 12 ocak hangi okullar tatil


Diğer Kar Haberleri İçin: YARIN OKULLAR TATİL Mİ? TIKLA ÖĞREN


Edirne'de son 1 haftadır aralıkla süren kar yağışı nedeniyle kar kalınlığı 27 santime ulaştı. Edirne Valiliği, il genelinde okulların yarın için 1 gün daha tatil edildiğini açıkladı. Valilik ayrıca sabaha kadar 'ciddi kar' yağışı beklendiği uyarısı yaptı.
Edirne Valiliği, meteorolojik raporlara göre kentte yarın sabah saatlerine kadar devam edecek kar yağışı nedeniyle kar kalınlığının 20 santim daha yükseleceğini açıkladı. Valilik açıklamasında, "Trakya'da yeniden başlayacak olan kar yağışlarının Edirne, Kırklareli ve zamanla Tekirdağ çevrelerinde kuvvetli ve yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olacağı, yerde mevcut kar üzerine yeni ve taze kar olarak 20 santim ve üzerinde yeni bir kar beklendiği, kar yağışının etkisini Perşembe sabah saatlerinden itibaren kaybedeceği tahmin edildiği bildirilmiştir. Kuvvetli yağış nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzlara karşı başta çatılarda biriken kar ve buz yüklü olmak üzere, buzlanma, don olayları ve ulaşımda aksamalar meydana gelebileceğinden vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları rica olunur" denildi.
12-13 Ocak 2017 Edirne'de Okullar Tatil mi? Edirne İlçeleri tatil mi - Yarın Tatil mi? Reviewed by Haberler on 18:01 Rating: 5

HEMEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN

Hiç yorum yok :

All Rights Reserved by Okullar Tatil mi? Bankalar Açık mı? © 2014 - 2015
Powered By Blogger , Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.