Top Ad unit 728 × 90

Son Haberler

tatil mi

9-10 Ocak 2017 Çanakkale'de okullar tatil mi? Çanakkale ilçeleri kar tatili

REKLAM ALANI2
9-10 Ocak Çanakkale'de Okullar Tatil mi?

Meteoroloji Müdürlüğü art arda uyarılarda bulunuyor. 9 Ocak 2017 Çanakkale'de okullar tatil mi? Yarın okullar tatil mi

Türkiye bu yıl kar etkisinin altına girdi. Hemen hemen bütün iller de kar  yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. öğrenciler kar yağışı nedeniyle okulların tatil olup olmadığını merak ediyor.

Peki 9-10 Ocak 2017 Çanakkale'de okullar tatil mi?

Çanakkale valiliğinin henüz yaptığı bir açıklama yoktur. 9-10 Ocak 2017 Çanakkale'de okullar tatil mi

Kar tatili bekleyen öğrenciler çok heyecanlı. Türkiye'nin büyük bir bölümün de okulların tatil olduğu haberleri geliyor. Geçtiğimiz haftada kar tatili haberleri yaklaşık 40 ilde olmuştu. Yoğun kar yağışı altına giren iller de valilik açıklama yapıyor.5.1.2017 Pazartesi Salı Çanakkale'de Okullar Tatil mi? (9-10 Ocak 2017)

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya  göre, kent genelinde dört gündür etkili kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ulaşımda  aksamalar yaşanıyor.
Olumsuz kış şartları yüzünden, kent merkezi ile bağlı tüm ilçelerinde  ilk ve orta dereceli okullarda eğitime salı günü ara verildi.
Aynı gün, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile hamile  personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

Çanakkale'de 9-10 Ocak hava durumu nasıl? Çanakkale'de kar yağacak mı?Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya  göre, kent genelinde dört gündür etkili kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ulaşımda  aksamalar yaşanıyor.
Olumsuz kış şartları yüzünden, kent merkezi ile bağlı tüm ilçelerinde  ilk ve orta dereceli okullarda eğitime salı günü ara verildi.
Aynı gün, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile hamile  personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

BAYRAMİÇ-ÇAN YOLU TRAFİĞE KAPATILDI

Kar ve buzlanma nedeniyle dün gece saat 21.00'den itibaren trafiğe kapanan Bayramiç-Çan Karayolu, henüz açılmazken ilçe merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaştı. Yoğun kar yağışı nedeniyle Bayramiç'e bağlı dağ köyleriyle ulaşım yapılamadı. Belediye ekipleri, hoparlöründen yapılan anons ile vatandaşları yola çıkmamaları konusunda uyarmaya başladı.

Biga İlçesi'nde de süren kar yağışı, gece boyunca etkisini arttırınca kar kalınlığı yarım metreye ulaştı. Biga'ya yakın köylerle yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımın yapılamadı. Diğer ilçelerde de kar yağışının yoğun bir şekilde devam ettiği öğrenilirken, ekipler karayollarında aralıksız tuzlama ve kar küreme çalışmasına devam ediyor.

ÇANAKKALE-KİLİTBAHİR FERİBOT SEFERLERİ İPTAL

Kar yağışı ve Ege Denizi'nde etkili olan poyraz rüzgarı nedeniyle, Çanakkale-Kilitbahir feribot seferleri iptal oldu. Yetkililer, Çanakkale- Eceabat hattında olumsuz hava şartları ve karayollarının kardan dolayı kapalı olması nedeniyle seferlerin 2 saatte Çanakkale'den tek saatlerde 09.00, 11.00, 13.00, Eceabat'tan çift saatlerde 10.00, 12.00 ve 14.00 olarak yapılacağı duyuruldu. Lapseki- Gelibolu hattında olumsuz hava şartları ve kar yağışı nedeniyle karayolu ulaşımının aksamasından dolayı seferlerin karşılıklı olarak 2 saatte bir yapıldığı belirtildi.
9-10 Ocak 2017 Çanakkale'de okullar tatil mi? Çanakkale ilçeleri kar tatili Reviewed by Haberler on 12:47 Rating: 5

HEMEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN

Hiç yorum yok :

All Rights Reserved by Okullar Tatil mi? Bankalar Açık mı? © 2014 - 2015
Powered By Blogger , Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.