Top Ad unit 728 × 90

Son Haberler

tatil mi

9-10 Ocak 2017 Bursa'da okullar tatil mi? Bursa ilçeleri (Uludağ) kar tatili

REKLAM ALANI2
9-10 Ocak Bursa'^da Okullar Tatil mi?

Meteoroloji Müdürlüğü art arda uyarılarda bulunuyor. 9 Ocak 2017 Bursa'^da okullar tatil mi? Yarın okullar tatil mi

Türkiye bu yıl kar etkisinin altına girdi. Hemen hemen bütün iller de kar  yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. öğrenciler kar yağışı nedeniyle okulların tatil olup olmadığını merak ediyor.

Peki 9-10 Ocak 2017 Bursa'^da okullar tatil mi?

Bursa valiliğinin henüz yaptığı bir açıklama yoktur. 9-10 Ocak 2017 Bursa'^da okullar tatil mi

Kar tatili bekleyen öğrenciler çok heyecanlı. Türkiye'nin büyük bir bölümün de okulların tatil olduğu haberleri geliyor. Geçtiğimiz haftada kar tatili haberleri yaklaşık 40 ilde olmuştu. Yoğun kar yağışı altına giren iller de valilik açıklama yapıyor.5.1.2017 Pazartesi Salı Bursa'^da Okullar Tatil mi? (9-10 Ocak 2017)


BURSA VALİLİĞİNDEN KAR TATİLİ AÇIKLAMASI

Bursa Valiliği kar tatilini yazılı açıklama ile duyurdu. Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiği için bu kararın alındığı belirtilen açıklamada şöyle denildi:
"İlimiz genelinde tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak 2017 Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır."
Bursa'^da 9-10 Ocak hava durumu nasıl? Bursa'^da kar yağacak mı?ULUDAĞ'DA KAR KALINLIĞI 2,5 METRE

Bursa'da, dün gece başlayan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yön de etkiemeye devam ediyor. Şehir merkezindeki kar kalınlığı sabah yapılan ölçümlerde 28 santime ulaştı. Uludağ'da ise kar kalınlığı 245 santim olarak ölçüldü.  Bursa-Uludağ yolunun kapanmaması için karayolları 14'üncü Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler 24 saat aralıksız olarak çalışırken jandarma ise zincir takmayan araçların gidiş ve dönüşüne izin vermiyor. 

SEFERLER İPTAL EDİLDİ

Bursa'da kötü hava koşulları nedeniyle Mudany'dan, BUDO'nun  İstanbul'da Eminönü/Sirkeci ve Büyükçekmecece'ye karşılıklı olarak yapması gereken deniz otobüsü, İDO'nun ise Yenikapı'ya gerçekleştirceği deniz otobüsü ve feribot seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.
9-10 Ocak 2017 Bursa'da okullar tatil mi? Bursa ilçeleri (Uludağ) kar tatili Reviewed by Haberler on 12:46 Rating: 5

HEMEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN

Hiç yorum yok :

All Rights Reserved by Okullar Tatil mi? Bankalar Açık mı? © 2014 - 2015
Powered By Blogger , Designed by Sweetheme

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.